KONST / Litografier / Färglitografi 16152034
nr 1615 2034
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Färglitografi, "Naturen och vi". Signerad, numrerad 9/10, daterad -70. Bildmått: 59x74 cm, yttermått inklusive ram: 61x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:48:00
4/4 22:21:44
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner